Bezoperacyjny lifting HIFU

Urządzenie HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) czyli skoncentrowana fala ultradźwiękowa o wysokiej energii zrewolucjonizowało rynek kosmetyczny. Jest to urządzenie, które pozwala na niemożliwy dotąd bezoperacyjny lifting. Dzięki niemu możemy odmłodzić skórę w nieinwazyjny sposób.


SPOSÓB DZIAŁANIA
Urządzenie HIFU wykorzystuje energię fal ultradźwiękowych o wysokich częstotliwościach. Są to intensywne i skoncentrowane wiązki docierające do 3 warstw w głąb skóry.
W trakcie zabiegu wywołujemy kontrolowane uszkodzenia wewnątrz skóry, jednak bez uszkodzenia jej na zewnątrz, co powoduje, że po zabiegu skóra ‘pracuje’ i regeneruje się tworząc zwiększoną liczbę kolagenu i elastyny, pobudza działanie fibroblastów, obkurcza istniejące włókna.

DLA KOGO POLECANY JEST ZABIEG

Z zabiegu HIFU skorzystać mogą wszyscy, którzy nie są zadowoleni z jędrności swojej skóry oraz w przypadku jej nadmiaru i spadku jakości spowodowanego procesem starzenia. Zabieg szczególnie polecany jest w przypadku opadniętego owalu twarzy, tzw. chomików, opadających policzków czy podwójnego podbródka.  Wskazaniami do zabiegu są także: zmniejszenie prawdopodobieństwa utraty jędrności skóry podczas odchudzania, wiotkość skóry po przebytej ciąży czy nagłej utraty wagi. lifting twarzy i dekoltu. Zabieg równie dobrze sprawdza się w przypadku redukcji zmarszczek takich jak np. kurze łapki. Ponadto zapobiega powstawaniu nowym, gdyż skóra pracuje jeszcze przez kilka miesięcy po zabiegu. 

EFEKTY

Pierwsze efekty po zabiegu są szybko widoczne, ponieważ skróceniu ulegają włókna kolagenowe, co porawia jędrność i napięcie skóry, jendak końcowe efekty otrzymujemy od 2- 6 miesięcy, gdyż jeszcze długo po zabiegu włókna odbudowują się a skóra regeneruje.

NAJLEPSZE REZULTATY UZYSKUJEMY W PRZYPADKU:
- wiotkiej, obwisłej skóry jędrniejsza, napięta skóra
- zredukowanie nadmiaru skóry
- poprawienia owalu twarzy, zarysu konturów
- nadmiar skóry na brzuchu
- podwójny podbródek
-chomiki, pelikany
- redukcja zmarszczek
- zapobieganie powstawania zmarszczkom 

Tę usługę można dopasowywać indywidualnie, na dowolną partię ciała, aby każdy klient mógł osiągnąć pożądane wyniki bez żadnych kompromisów.

Jeśli interesuje Cię ta usługa, skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację z jednym z naszych doświadczonych specjalistów.

Popularne tagi:

Hifu lifting Łódź

zabiegi odmładzające Łódź

ujędrnianie brzucha Łódź

ujędrnianie skóry Łódź

 

531135351

  • Czarny Instagram Ikona

Macherowska Atelier - Łódź