Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa (inaczej iniekcyjna) to zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji odżywczych takich jak mikroelementy, aminokwasy, czy witaminy do skóry. Metoda ta ma za zadanie powstrzymać proces starzenia się skóry oraz poprawić jej kondycję. Jest również bardzo pomocna w eliminacji problemów skóry trądzikowej, którą cechują rozszerzone gruczoły łojowe.

Celem mezoterapii jest dostarczenie skórze odżywczego koktajlu, który wyczerpująco odżywia skórę i likwiduje jej niedoskonałości. W MACHEROWSKA ATELIER zabieg ten ma nienaganną opinię i wielu zwolenników. Ogólna poprawa stanu skóry, redukcja zmarszczek i wygładzenie to tylko niektóre z wielu pozytywnych efektów.

Jak przebiega zabieg?

Główną zaletą zabiegu mezoterapii jest skuteczność uzyskiwana dzięki  dopasowaniu do każdego rodzaju cery. Skład ampułek zależy od Twoich potrzeb i rodzaju zabiegu. Nasi specjaliści pracują w oparciu o nowoczesny sprzęt i certyfikowane preparaty, co pozwala na dostarczenie substancji na tyle głęboko, aby efekty były natychmiastowe i najbardziej spektakularne.

Podczas zabiegu wstrzykiwany jest w skórę koktajl składający się z substancji odżywczych i czynników regenerujących. Ilość i rodzaj podawanych substancji dobierana jest indywidualnie. Całość wstrzykuje się za pomocą małych igieł, a zabieg jest bezbolesny. Pomaga szybko i bezboleśnie odmłodzić twarz. Reakcje skórne związane z niewielkim zaczerwienieniem lub obrzękiem mają ulotny charakter, większość z nich zwykle ustępuje po kilku dniach.

Mezoterapia pomaga uzyskać efekt redukcji zmarszczek, poprawiając elastyczność, a także młodzieńczy i promienny wygląd. Mikroiniekcje powstające podczas zabiegu mają pozytywny wpływ na stymulację trzech typów komórek skóry, które odpowiadają za piękny wygląd skóry:

  • keratynocyty - poprzez wpływ na czynnik wzrostu (GF)

  • melanocyty - regulujące pigmentację skóry

  • fibroblasty - stymulujące produkcję kolagenu

Mezoterapia igłowa – efekty

Obszary najczęściej poddawane mezoterapii to twarz, dekolt, szyja i skóra głowy. W zależności od składników podawanej mieszanki, mezoterapia odmładza skórę poprzez zwalczanie wolnych rodników, stymulując aktywność komórkową, krążenie, drenaż limfatyczny oraz produkcję kolagenu i elastyny. Ponadto, mezoterapia silnie nawilża skórę, poprawia koloryt, łagodzi zaczerwienienia, redukuje zmęczony wygląd. Skóra jest odmieniona, świetlista, odmłodzona i nawilżona.

Popularne tagi:

mezoterapia igłowa Łódź

zabiegi mezoterapii igłowej Łódź

 

531135351

  • Czarny Instagram Ikona

Macherowska Atelier - Łódź