Mezoterapia mikroigłowa

Dermapen to innowacyjne urządzenie, dzięki któremu możemy osiągnąć efekt odmładzający, regenerujący, rozjaśniający i podobny do działania lasera - resurfacing skóry. Pozwala on na odbudowę skóry w zupełnie naturalny sposób. Szczególnie polecany jest na twarz, szyje i dłonie bądź miejscowo na przebarwienia lub blizny.

W MACHEROWSKA ATELIER zabieg ten ma nienaganną opinię i wielu zwolenników. Ogólna poprawa stanu skóry, redukcja zmarszczek i wygładzenie to tylko niektóre z wielu pozytywnych efektów.
 

Na czym polega zabieg
To zabieg polegający innowacyjne urządzenie dermapen wykorzystujące technologie pulsujących igieł przeznaczone do frakcyjnego mikronakłuwania. Poprzez mikrouszkodzenia uruchamia kaskade procesów naprawczych w skórze stymulujących produkcję kolagenu i elastyny. Te powtarzające się punktowe mikrouszkodzenia skóry prowadzą do uwolnienia czynników wzrostu takich jak jak TGF- Alfa TGF- Beta i PDGF. Są to najbardziej odmładzające substancje, które dotychczas wynaleziono.

 

Wskazania
Zabieg polecany jest osobom, które chciałyby ujędrnić skórę, odmłodzić ją i poprawić ogólny wygląd skóry. Idealnie sprawdzi się również u osób ze skórą wiotką, z nierównościami lub bliznami potrądzikowymi. Zabieg potrafi również zniwelować powierzchniowe przebarwienia oraz poradzi sobie z rozszerzonymi porami.

Efekty

Po serii zabiegów z użyciem urządzenia dermapen możemy spodziewać się zauważalnego napięcia skóy, zredukowania drobnych zmarszczek, poprawę owalu twarzy, wygładzenie cery, poprawę kolorytu, zredukowanie przebarwień i wyrównianie struktury skóry.

 

Popularne tagi:

Dermapen cena Łódź

mezoterapia mikroigłowa Łódź

usuwanie blizn Łódź

 

531135351

  • Czarny Instagram Ikona

Macherowska Atelier - Łódź