Modelowanie kwasem hialuronowym

Nowoczesne techiniki

Co to jest kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy jest naturalną substancją, występującą w ludzkim organizmie, która odpowiada za jędrność komórek oraz ich nawilżenie. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego zatrzymuje około 1000 cząsteczek wody, utrzymując przy tym elastyczność i młody wygląd skóry. Niestety, wraz z wiekiem jego ilość znacząco się obniża, powodując zmarszczki i inne niedoskonałości. Tkanki skórne stają się stopniowo zwiotczałe, a kontury twarzy opadają.

Opis zabiegu

Terapia kwasem hialuronowym w MACHEROWSKA ATELIER to rewolucyjny zabieg, który zapewnia głębokie nawilżenie, poprawia jędrność skóry i redukuje zmarszczki. Ogromną zaletą tej metody są natychmiastowe efekty, widoczne tuż po zabiegu. Twarz staje się widocznie odmłodzona, wygląda naturalnie a jej mimika pozostaje niezmieniona. Zabiegi wyrównują także koloryt skóry, a dzięki wysokiemu stężeniu i równomiernemu rozprowadzeniu, skutecznie uzupełniony zostaje niedobór własnego kwasu hialuronowego.

Przebieg zabiegu

Przygotowanie do podania kwasu hialuronowego w MACHEROWSKA ATELIER rozpoczynamy od dokładnego wywiadu, który pomoże nam zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwane efekty. Sam zabieg wykonywany jest przez naszych specjalistów i polega na wstrzyknięciu w głąb skóry kwasu hialuronowego. Jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu, co zapewnia komfort podczas zabiegu. Bezpieczeństwo w tym czasie jest dla nas priorytetem, dlatego działamy w oparciu o najnowszy sprzęt i najwyższej jakości preparaty.

Efekty terapii kwasem hialuronowym

Poprawa kondycji skóry jest zauważalna od razu po skończonym zabiegu. Zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu, twarz staje się gładka, naprężona, a jej kontur odpowiednio podniesiony i wymodelowany. Największą popularnością cieszą się zazwyczaj zabiegi powiększania ust i wypełniania zmarszczek, a my wiemy jak zrobić to najlepiej i najbezpieczniej.

 

Czas utrzymywania się efektów

jest różny i zależy od indywidualnych predyspozycji. Ma na to wpływ wiele czynników, począwszy od wieku, kondycji skóry, a przede wszystkim stosowanie się do zaleceń poza biegowych. Niemniej jednak, rezultaty są widoczne przez 9 – 12 miesięcy.

Popularne tagi:

wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Łódź

wolumetria policzków Łódź

wolumetria twarzy koszt Łódź

 

531135351

  • Czarny Instagram Ikona

Macherowska Atelier - Łódź