Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

SKU: 36523641234523

Terapia osoczem jest bardzo skuteczna i przynosi spektakularne efekty. Począwszy od faktu, że zabieg może być wykonywany na dowolnych partiach ciała, należy podkreślić, że cały proces regeneracji trwa nawet do 3 miesięcy, w czasie których zaobserwować można ogromne zmiany. Skóra staje się widocznie młodsza, bardziej jędrna i gładka. Następuje natychmiastowe odzyskanie blasku, poprawienie kolorytu i napięcia skóry.

  • INFORMACJA O PRODUKCIE

    Jestem szczegółowym opisem produktu. Jest to odpowiednie miejsce, aby dodać więcej informacji o swoim produkcie, takich jak rozmiar, materiał, instrukcja obsługi czy wskazówki dotyczące czyszczenia. To jest również idealne miejsce aby napisać, co sprawia, że Twój produkt jest wyjątkowy i jakie korzyści daje on klientom. 

  • REGULAMIN WYMIANY I ZWROTÓW

    Jestem regulaminem wymiany i zwrotów. Jest to odpowiednie miejsce na wyjaśnienie Twoim klientom, co mogą zrobić w przypadku gdy zakup nie spełnił ich oczekiwań. Posiadanie jasnych zasad dotyczących zwrotów i wymiany pomaga zbudować zaufanie i zapewnia Twoich klientów, że mogą dokonywać zakupów bez obaw.

  • DOSTAWA

    Jestem regulaminem dostaw. Jest to odpowiednie miejsce, aby dodać więcej informacji o metodach dostawy, opakowaniach i kosztach. Posiadanie jasnych zasad dotyczących dostawy pomaga zbudować zaufanie i zapewnia Twoich klientów, że mogą dokonywać zakupów bez obaw.

399,00 złCena
 

531135351

  • Czarny Instagram Ikona

Macherowska Atelier - Łódź